Bývanie na cesty – mobilné domy a karavany

Letné prázdniny, ktoré sú už teraz za nami, boli obdobím, kedy sme vyrážali na dovolenky.

Niektorí si vybrali leteckú dopravu a iní zvolili napríklad vlak a tí, ktorí cestujú po Európe a nechcú hľadať bývanie v miestnych hotelíkoch dali prednosť karavanu. Ak máte radi štýlové cestovanie, bývanie v luxusnom karavane je to, čo hľadáte.

Či už máte radi klasický karavan pripevnený za autom, alebo by ste radšej mobilný dom , v ktorom si zaslúženú dovolenku skutočne užijete , je z čoho vyberať. Už sa nemusíte s rodinou tiesniť v mini priestore a tlačiť sa pri stole , u ktorého by sa sotva najedli dvaja. Niektoré automobilky a dizajnérskej firmy tvorbu mobilných domov pojali naozaj vo veľkom, a tak veľa ľudí s dobrodružným duchom a túžbou po cestovaní, predáva svoje domy a byty a sťahuje sa do týchto luxusných domčekov na kolesách.

This slideshow requires JavaScript.

Ako to v takom mobilnom dome vyzerá ? Okrem toho, že ponúka luxusné vybavenie a komfort , mnohokrát tiež aj paradoxne viac priestoru, než klasický sídliskový byt . Niektoré úpravy domu ponúkajú aj rozšírenie bočnej časti , čím vznikne ešte väčší úžitkový priestor . V mobilnom dome nájdete všetko vybavenie , na ktoré ste z domova zvyknutí , niektoré typy sú aj čiastočne ekologické . Čistiace a filtračné systémy sú uložené v spodnej a vrchnej časti mobilného domu tak , aby nádrže nedestabilizovali ťažisko . Čistý vzduch a voda teda nechýba . Okrem klasického nábytku , ktorý je skrutkami a magnetmi pripevnený, aby sa zabránilo jeho pohybu, môžete mať v mobilnom dome všetky elektronické spotrebiče, televízia, počítače a ďalšiu elektroniku, pretože elektrická energia sa v priebehu jazdy neustále dopĺňa. A dobíjajú sa aj rezervné batérie. Môžete si kúpiť tiež kuchynský riad s priľnavým povrchom , aby sa zamedzilo jeho cestovaniu po stole.

Pridaj komentár